Rabo club support

01 oktober 2020


Rabo club support

Tennisvereniging Rottum doet dit jaar mee met Rabo Club Support! Dat is goed nieuws. Steun onze club en ga naar www.rabo-clubsupport.nl; vanaf 5 oktober kan iedereen die lid is van Rabobank Heerenveen-Zuidoost Friesland stemmen op onze club: Tennisvereniging Rottum e.o. Vraag zoveel mogelijk familie, kennissen, vrienden, buren, klasgenootjes etc. om op onze club te stemmen. Elk lid van de Rabobank Heerenveen-Zuidoost Friesland mag 5 stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 stemmen op 1 club, je kunt het dus verdelen. Hoe meer stemmen TV Rottum krijgt, hoe meer geld dit oplevert. Kortom, jouw stem is geld waard voor de club!!

Alvast bedankt!

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 49024323

Tennisvereniging Rottum e.o.

Binnendyk 22
8461 LD Rottum