WEDSTRIJDOVERZICHT COMPETITIE 2020 TV ROTTUM

20 augustus 2020


Rood zijn thuis wedstrijden en beginnen om 19.45 uur.
De Nokkerbeantsje cup wedstrijden  beginnen om 19.00 uur.
Onderaan de lijst kun je het schema ook downloaden.
Datum
Klasse
Wedstrijd 
Dinsdag 8 september 2020
Dames Dubbel 17+ 4e kl. Afd.6 
Rottum 1 - Burmania 1 
Woensdag 09 september 2020
Heren Dubbel  35+ 3e kl. Afd.2
Rottum 1 - Slag '87 1
Vrijdag 11 september 2020
Gemengd Dubbel 17+ 3e kl. Afd.2
Makkum 1 - Rottum 2
Vrijdag 11 september 2020 
Gemengd Dubbel 17+ 2e kl. Afd.29
Rottum 1 - Gaasterland 1
Dinsdag 15 september 2020
Dames Dubbel 17+ 4e kl. Afd.6
Kinea 1 - Rottum 1
Woensdag 16 september 2020
Heren Dubbel 35+ 3e kl. Afd.2
De Drie Posten 2 - Rottum 1
Vrijdag 18 september 2020 
Gemengd Dubbel 17+ 3e kl. Afd.28
Rottum 2 - Joure 2
Vrijdag 18 september 2020
Gemengd Dubbel 17+ 2e kl. Afd.29
De Beampipers 1 - Rottum 1
Dinsdag 22 september 2020
Dames Dubbel 17+ 4e kl. Afd.6
Rottum 1 - De Horne 1
Woensdag 23 september 2020
Heren Dubbel 35+ 3e kl. Afd.2
Rottum 1 - Gaasterland 2
Woensdag 23 september 2020
Nokkerbeantsje toernooi 
Terkaple 1 - Rottum 2
Vrijdag 25 september 2020
Gemengd Dubbel 17+ 3e kl. Afd.(28
Goutum 5 - Rottum 2
Vrijdag 25 september 2020
Gemengd Dubbel 17+ 2e kl. Afd.29
Rottum 1 - Gorredijk 2
 Dinsdag 29 september 2020
 Dames Dubbel 17+ 4e kl. Afd.6
De Kleine Kernen 1 - Rottum 1
Woensdag 30 september 2020
Nokkerbeantsje toernooi 
Rottum 2 - Vegelingsoord 2
 Woensdag 30 september 2020
 Heren Dubbel 35+ 3e kl. Afd.2
 Nomi 3 - Rottum 1
 Vrijdag 2 oktober 2020
 Gemengd Dubbel 17+ 3e kl. Afd.28
 Rottum 2 - Franeker 2
 Vrijdag 2 oktober 2020
 Gemengd Dubbel 17+ 2e kl. Afd.29
 Skarslach 1 - Rottum 1
 Dinsdag 6 oktober 2020
Dames Dubbel 17+ 4e kl. Afd.6
 Rottum 1 - Hattum 1
 Woensdag 7 oktober 2020
 Heren Dubbel 35+ 3e kl. Afd.2
 Rottum 1 - DLTC-Drachten 3
Woensdag 7 oktober 2020
Nokkerbeantsje toernooi 
Ouwsterhaule 2 - Rottum 2
 Vrijdag 9 oktober 2020
 Gemengd Dubbel 17+ 3e kl. Afd.28
 De Greveling 1 - Rottum 2
 Vrijdag 9 oktober 2020
 Gemengd Dubbel 17+ 2e kl. Afd.29
 Rottum 1 - Steenwijk 1
 Dinsdag 13 oktober 2020
 Dames Dubbel 17+ 4e kl. Afd.6
 TCO-Oosterwolde 2 - Rottum 1
Woensdag 14 oktober 2020
Nokkerbeantsje toernooi 
Rottum 2 - Haskerhorne 2
Woensdag 14 oktober  2020
 Heren Dubbel 35+ 3e kl. Afd.2
 Tryegeaster 1 - Rottum 1
 Vrijdag 16 oktober  2020
 Gemengd Dubbel 17+ 3e kl. Afd.28
 Rottum 2 - LTC '78 1
Vrijdag 16 oktober 2020
 Gemengd Dubbel 17+ 2e kl. Afd.29
 Kinea 1 - Rottum 1
Dinsdag 20 oktober 2020
 Dames Dubbel 17+ 4e kl. Afd.6
 Mildam 2 - Rottum 1
Woensdag 21 oktober 2020
Nokkerbeantsje toernooi 
Rottum 2 - Skarslach 2
Woensdag 21 oktober 2020
 Heren Dubbel 35+ 3e kl. Afd.2
 Nomi 2 - Rottum 1
Vrijdag 23 oktober  2020
 Gemengd Dubbel 17+ 3e kl. Afd.28
 Rottum 2 - De Vliegende Bal 4
Vrijdag 23 oktober 2020
 Gemengd Dubbel 17+ 2e kl. Afd.2
 De Vliegende Bal 3 - Rottum 1
WEDSTRIJDOVERZICHT COMPETITIE 2020 TV ROTTUM.docx

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 49024323

Tennisvereniging Rottum e.o.

Binnendyk 22
8461 LD Rottum